Kategorie Svatební hudba je součásti portálu České svatby. Jedná se o osobní stránku svatební agentury, ale i prezentace dostupných služeb a produktů pro účely svatby. Projekt české svatby je partnerským projektem Výrobků a služeb s duší českého lva. Ten chce podporovat na adrese www.ceskeprodukty.cz vše české.
Svatební agentura
Hlavní motem agentury České svatby je nabídka levných služeb. Nebere si peníze od novomanželů, ale od dodavatelů služeb. Navíc díky zkušenostem a sítí partnerů může naopak svatbu zajistit levněji, než kdyby si to budoucí pár zajišťoval sám. Získejte tak služby profesionálů a paradoxně si svůj slavný den zlevníte. Můžete si v klidu užívat přípravy bez stresu. Vyberte si tedy v naší sekci Svatební hudba

Zobrazuji 5 z 8 položek

Přepnout filtry
Počet
Seřadit podle
Pořadí

Katarína Ševčíková harfistka. Harfa je nástroj výjimečného tónu a tvaru. Bude mi ctí vystoupit na svatbě pro Vás a pohladit Vaší duši.

Skupina Fenix zajišťuje hudební doprovod pro taneční zábavy, plesy, firemní večírky, rauty, svatby a jubilea. Živá hudba k poslechu i k tanci.

HUDBA PREMIER patří k vyhledávaným kapelám v oblasti plesové zábavy nejen v okolí Teplic, ale prakticky v celém severočeském regionu.