Katarína Ševčíková harfistka. Plánujete svatbu a stále nevíte jakou hudbu vybrat? Seznamte se s harfou, originálním doplňkem pro svatební obřad i svatební hostinu. Harfa je nástroj výjimečného tónu a tvaru. „Bude mi ctí pohladit Vaši duši, repertoárem různých žánrů zpříjemnit Váš slavnostní den, s potěšením Vás přenést do světa snů a tóny harfy doprovázet Váš svatební obřad.“, říká harfistka Katarína Ševčíková.

Sólo harfa  

Harfa je nástroj výjimečného tónu a tvaru. Bude mi ctí vystoupit na svatbě pro Vás a pohladit Vaší duši, repertoárem různých žánrů zpříjemnit Váš gala a slavnostní večer, s potěšením Vás přenést do světa snů a tóny harfy doprovázet Váš svatební obřad. Děkuji za Vaši návštěvu a důvěru. Přeji hodně krásných a pohodových dní.

Duo Angelorum

Katarína Ševčíková, harfa

Vítězslava Pajerova, housle, zpěv

O mě

„Není nutné vědět kam jdeš, není nutné vědět proč jdeš, jediné, co je nutné vědět, je, že jdeš s radostí. Protože když jdeš s radostí, nemůžeš jít špatně.“

Charismatická a talentovaná s úsměvem na tváři, královský nástroj a 47 andělsky rozeznělých strun…

To je ovšem pouze jedna stránka téhle dámy. Za něžnou skořápkou se ukrývá velká vnitřní síla, píle, pracovitost a také odhodlání. Královský nástroj se jí stal již před lety osudovým. Ve své hře klade velký energetický důraz i na navození pocitu kouzla, uvolnění, zklidnění mysli a harmonie duše prostřednictvím podmanivých tonů harfy. Svým zvukem se harfa řadí k hudebním nástrojům, které mají nejvyšší blahodární účinky, vibrace klidu, čistoty a to i z hlediska umělecké a léčivé muzikoterapie pro člověka. Tóny harfy zmírňují strach a stimulují ontogeneticky a fylogeneticky nejstarší struktury mozku, mohou tak probudit a uvolnit prapůvodní impulzy a tvůrčí instinkty, které vedou k novým a optimálnějším způsobům chování.

Repertoár
Galerie

Klíčová slova

harfa, koncerty, svatební hudba, galavečery, zážitky, živá hudba, harfistka, narozeniny, galaobědy, oslavy, party, akce na klíč, slavnostní události

Více podobných prezentací na https://www.ceskesvatby.cz/firmy.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Tepelská 548/16, 353 01 Mariánské Lázně, okr. Cheb

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny