Oživte Váš svatební obřad melodiemi lásky s romantickým hudebním doprovodem na kytaru!

Jakub Eden je zkušeným umělcem, který vystupuje v předních pražských hotelech a restauracích. Koncertuje na hudebních festivalech po celé ČR včetně občasných vyjížděk do zahraničí (Water Music Festival v Litvě). Také hraje pravidelně na svatbách a specializuje se na romantickou hudbu na obřad. Prošel jak studiem klasické kytary, tak školou flamenca a techniky fingerstyle. Navíc Vám ke kytaře také zazpívá a zahraje na piano!. Nyní působí jako učitel v mezinárodní hudební škole ISMFA.

Repertoár

Jeho široký repertoár zahrnuje filmovou a klasickou hudbu, romantické balady, flamenco i jazz. Skladby Vám připraví buď v podobě se zpěvem, nebo instrumentálně. Kytarový podkres prokládá hrou na piano, pokud je na smluveném místu klavír.  Můžete si užít jeho hru i během svatební hostiny či při odpoledním programu. Po domluvě je možná i hudba na míru. Zde je ukázka mé hudby.

Doprava

Pokud organizujete Váš den v Praze a okolí, je to ideálním místem z hlediska vzdálenosti. Není však problém se dopravit do míst Libereckého kraje i na Vysočinu. Cena se pohybuje od 4000 Kč za vystoupení a Jakub Vám rád vyjde vstříc podle Vašich požadavků a možností.

Připravte se na okouzlující akustický zážitek, který vytvoří nezapomenutelnou atmosféru k Vašemu svatebnímu dni.

Adresa & Kontakt

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny