Firma SAKY PAKY vyrábí a dodává originální sedací nábytek – závěsná křesla a sedací pytle pro malé i velké. Veškerý sortiment si můžete snadno objednat z našeho internetového obchodu. Nabízíme také firemní nebo reklamní potisk sedacích pytlů

Sedací pytle pro dospělé

Sedací pytle jsou velmi pohodlné, variabilní, skladné a lehce přenosné. Díky svému neformálnímu vzhledu a příznivé ceně jsou zejména vhodné pro mladé domácnosti, studentské, dětské pokoje a všude tam, kde chcete něco nezvyklého. Překvapte své hosty!

Sedací pytle pro děti

Dětský sedací pytel je vynikající doplněk do dětského pokoje i do školky, do velkého i malého bytu. Je určen především pro děti až do výšky 150 cm, avšak pohodlně v něm může posedět i dospělý člověk. Pro malé děti jsou vhodné motivy zvířátek. Nabízíme také veselé jednobarevné i pestré pruhované provedení.

Dětský pytel je tak lehký, že i malé děti s ním mohou volně manipulovat, přenášet jej a vytvarovat si jej podle vlastní fantazie a přání. Snadno se tak změní z křesla na lehátko. Živé a neposedné děti si vždy najdou spoustu dalších neuvěřitelných způsobů, co se svým SAKYPAKY podniknout.

Závěsná houpací křesla

Závěsné houpací křeslo poskytne neuvěřitelně pohodlné a elegantni posezení do bytu i do přírody, na chatu i na pláž. Vtipná konstrukce nabízí anatomicky přirozenou polohu páteře a volné dýchání, což je spolu s možností houpání ideální k relaxaci. Křeslo se dá během okamžiku svěsit a složit do malého balíčku, do skříně nebo kufru auta na cesty.

Kompletní nabídka

Servis

Stylové batohy

 

Klíčová slova:

Nábytek, sedací pytle, e-shop, internetový obchod, prodej nábytku, dětský svět, houpací křesla

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Bystrovanská 37, 772 00 Olomouc

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny