Profil společnosti

Firma RETOFY ROŽNOV spol. s r.o. působí na českém zlatnickém trhu již od roku 1994. Naše činnost je zaměřena na prodej zlatých šperků tuzemské i zahraniční výroby, zejména však snubních prstenů.

Tyto špičkové ručně vyráběné snubní prsteny RETOFY, které Vám prostřednictvím webových stránek nabízíme, jsou výsledkem dlouholeté činnosti v oblasti marketingu trhu, cíleného na požadavky zákazníků a vyjímečných dovedností zkušených zlatníků využívajících při jejich výrobě nejmodernějších technologií.

Snaha reagovat na přání Vás zákazníků, se odráží jak při navrhování nových modelů, tak i na jemných korekturách u vzorů již zavedených.

Profil společnosti

Svatební veletrhy

Prodejní místa

Informace

 

Značka RETOFY

Snubní prsteny značky RETOFY se díky své kvalitě, modernosti a cílenému marketingu čím dál tím více dostávají do obecného podvědomí vás zákazníků.

Bohužel přibývá těch, kteří vědomě zneužívají snubní prsteny RETOFY pro vlastní výrobu i kopírování daných vzorů. Vyvolávají tímto nebezpečí záměny a doslova parazitují na dnes již významné obchodní značce RETOFY, což je v rozporu jak s dobrými mravy, tak i právními předpisy.

V této souvislosti si vás dovolujeme informovat, že pro snubní prsteny RETOFY byla přidělena ochranná známka a puncovní značka RTR. Věříme, že OZ RETOFY společně s odpovědnostní puncovní značkou RTR, kterou jsou značeny naše snubní prsteny, bude účinnou obranou proti všem formám kopírování a ještě více zvýší důvěru a image značky RETOFY.

Vážení snoubenci, kontrolujte si při převzetí hotové zakázky puncovní značku RTR ve vašich prstenech. V případě nejasností ihned kontaktujte naši firmu.

 

Snubní prsteny

Nabízíme snubní a zásnubní prsteny originálních vzorů s vysokým podílem ruční práce. Snubní prsteny RETOFY se vyznačují špičkovou kvalitou zpracování včetně možnosti úprav jednotlivých vzorů dle přání zákazníků. Rovněž naše exkluzivní kolekce briliantových a diamantových šperků RETOFY DIAMOND´S vyráběná nejmodernějšími technologiemi vyniká svou nadčasovostí a čistotou zpracování. Briliantové snubní a zásnubní prsteny jsou doplněny obvyklým sortimentem šperků i kompletními diamantovými sety. Snubní prsteny RETOFY si můžete objednat přímo u nás, nebo u více než 200 prodejních místech v rámci celé ČR.

 

Klíčová slova:

Snubní prsteny, šperky zahraniční i české výroby, výroba šperků, svatební šperky

Více podobných firem najdete na http://www.ceskesvatby.cz/katalog

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Masarykovo nám. 174, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny