Chystáte-li se vstoupit do svazku manželského, nemohli jste si vybrat romantičtější místo, vhodnější hotel s kompletním servisem pro Vás. Veškeré detaily Vaší svatby s Vámi pečlivě projednáme, doporučíme jen to nejlepší a to vše s velmi profesionálním, ale také především osobním přístupem. Vždyť svatba je neopakovatelná událost v životech každého z nás.

Svatby jsou naší doménou

Nabízíme kombinaci jednoho z nejromantičtějších míst, individuálního přístupu, profesionálních služeb Parkhotelu **** Hluboká nad Vltavou, který je vzdálen od zámku pouhých 500 m a rozsahem svých služeb dovede uspokojit i ty nejnáročnější hosty.

Budete se cítit jako v bavlnce

V rámci Vaší svatby nabízíme služby ubytovací (150 lůžek – 62 pokojů), stravovací – osobně s Vámi pečlivě vybereme chutné menu, či Vám jej sestavíme dle Vašich přání a služby agentury, kdy pro Vás rádi zajistíme jízdu kočárem, květinovou výzdobu, živou hudbu, fotografa, vizážistku, dopravu apod. Nechte se hýčkat naším servisem, o vše se postaráme my.

Ubytování

Restaurace

Konference

Relaxace

Fotogalerie

Klíčová slova:

Svatby, Hluboká nad Vltavou, venkovní obřady, apartmány, bezbariérový přístup, catering, školení, teambuilding, dětské hřiště, bar, sportovní projekce, konference, semináře, rauty, zahradní oslavy, salonky, lovecká chata, fitness, sauna, pára, wellness, masáže, kosmetika, dětský koutek, aquapark, golf, tenis

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Masarykova 602, 373 41 Hluboká nad Vltavou, okr. České Budějovice

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny