Tříhvězdičkový Hotel Orion se nachází v unikátní bývalé budově loveckého zámečku, a díky tomu nabízí ubytování s neopakovatelně romantickou atmosférou. Penzion je situován na úpatí Jizerských hor a je ideálním místem pro hosty, kteří dávají přednost aktivně strávené dovolené. Hotel má pro své hosty připravených 12 nekuřáckých pokojů s celkovou kapacitou 60 osob. Pro firemní klientelu jsou k dispozici salónky s kapacitou 30 a 15 osob. Hotel disponuje vlastní tenisovou halou se dvěma kurty, které uspokojí i ty nenáročnější klienty. Pro načerpání nových sil po náročném dni je v hotelu k dispozici nově zbudovaná sauna. Pro hosty je zdarma připraveno parkoviště přímo před budovou hotelu.

Hotel Orion Pokoje

V Hotelu Orion se hosté mohou ubytovat v jednom z 12 nekuřáckých pokojů. K dispozici jsou moderně a příjemně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností dalších dvou přistýlek. Ke standardnímu vybavení jednotlivých pokojů patří koupelna s vlastním sociálním zařízením a vanou, popřípadě sprchovým koutem. Každý z pokojů je také vybaven vlastní lednicí s minibarem, televizorem se satelitním přijímačem, telefonem a kvalitním bezdrátovým připojením k internetu. Pro hosty jsou připraveny dva tenisové kurty s granulátovým vsypem. Pro odpočinek a načerpání nových sil po náročném dni je k dispozici sauna. Děti se pak mohou zabavit v hotelovém dětském koutku. Pro pořádání akcí jsou k dispozici dva salónky.

Hotel Orion Gastronomie

Stravování je pro hosty zajištěno ve stylové jídelně s celkovou kapacitou 26 osob. V hotelu je také k dispozici restaurace s barem, která může hostit až 60 osob. Ta má na svém menu má široký výběr z tradičních českých pokrmů a specialit. V létě se nabízí posezení na dvou terasách s krásným a romantickým výhledem na město Liberec a okolní přírodu.

Hotel Orion Recepce

Recepce je otevřena 24h denně.

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa EuroCard/MasterCard
Hotel Orion Dostupnost

Autobusová zastávka je vzdálena necelý kilometr od hotelu. Vlaková stanice se nachází o něco dál, a to 7 kilometrů v samotném centru Liberce. Hosté, kteří dorazí vlastním vozem, ho mohou bez obav zaparkovat zdarma před budovou hotelu.

Hotel Orion Okolí

Hotel Orion má přímo ideální umístění pro milovníky sportů. Jen pouhých deset minut vzdálený Bedřichov a jeho lyžařské středisko nabízí ideální podmínky i pro ty nejnáročnější lyžaře. V okolí je také hustá síť značených turistických tras, které jsou v zimě populární také mezi běžkaři. Na výlet se lze vydat na 5 kilometrů vzdálenou rozhlednu Královka, odkud se nabízí krásný výhled na okolní krajinu. Centrum Liberce je od hotelu vzdáleno jen 15 minut a nabízí nepřeberné množství možností k zábavě.

Klíčová slova

Hotely, ubytování, restaurace, catering, dovolená, společenské akce, oslavy, svatby, podnikové akce, tance, taneční večery, rekreace, cestování, dárkové poukazy, šeky

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Jizerská 250, 460 15 Liberec

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny