V prostorách Folklore garden svatby a eventy.

Svatby

Řekněte si své ano v romantické atmosféře malého zámku uprostřed folklórní vesnice v nádherné zahradě blízko historického centra Prahy. Váš pohádkový den si zaslouží pohádkové prostředí. Unikátní přírodní areál ve stylu selského dvora, jako by jej namaloval sám Josef Lada, je jenom 5 minut od Smíchova. Hlubočepský zámeček.

Folklorní show

Folklore Garden je unikátní projekt, který spojuje tradiční českou kulturu, hudbu a jídlo. Užijete si dvou a půl hodinovou folklorní show úžasných tanečníků a muzikantů v krojích z Čech a Moravy. Naučíte se české písničky, tance a také si vyzkoušíte hru na folklorní hudební nástroje. Váš zážitek dovede k dokonalosti menu o čtyřech chodech, které si sami předem vyberete. Dobré jídlo a atmosféru folklorní vesničky nedaleko centra Prahy perfektně doplní moravské víno a lokální pivo.

Eventy

Hlubočepský zámeček s folklorní vesničkou je ideálním místem pro Váš tradičně netradiční event. Rádi pro Vás zorganizujeme a dovedeme k dokonalosti oslavy, teambuildingy, firemní večírky, koncerty

O portálu

Více podobných firem jako Folklore garden služeb na svatby najdete na portálu www.ceskesvatby.cz/firmy. Jedná se o portál svatební agentury, ale i katalogu svatebních služeb a eshopu věcí na svatby. Díky osvědčeným firmám budete schopni zajistit si pohodový sváteční den a bez starostí.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Na Zlíchově 18, Praha 5

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny