Pro naše hosty je svatba vždy nezapomenutelná, proto máme nejkvalitnější čerstvé suroviny, zkušený tým a příjemné prostředí moderní restaurace, to vše by vám mělo přinést nevšední gastronomický zážitek. Máme pro Vás i příjemnou zimní zahradu a salonek pro 80 lidí. Budeme se snažit vyhovět Vašim přáním a představám, aby svatba i svatební hostina byla nezapomenutelná.

Od svého otevření se Music & Cocktail bar v CityClubu stal oblíbeným a vyhledávaným místem českých i zahraničních hostů, kteří se díky nezapomenutelné atmosféře stali stálými hosty. V klubu je dále též datové připojení Wi-Fi.

Pokud budete mít zájem i o jinou zábavu než taneční máme pro Vás k dispozici dvě profesionální dráhy QubicaAMF. Pro nejmenší je možnost automatických mantinelů, což zajistí každým hodem shození minimálně jedné kuželky. Svatba se tak může stát výjimečná nejen pro Vás, ale i pro svatební hosty.

Restaurace

O nás

Galerie

Klíčová slova
Disco, club, šipky, fotbálky, kulečník, sportovní přenosy, catering, restaurace, svatba, svatební hostina, firemní večírky, oslavy, italská kuchyně, pizza, bowling, QubicaAMF, herna, hudba, zábava

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Meziříčská 1710, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny