Hotel nabízí ubytování a stravování v oblasti východních Krkonoš na úpatí Černé hory, na kterou můžete vyjet kabinovou lanovkou Černohorský Express, v zimě zde využít služeb ski areálu SKIARENA a obdivovat odsud nádherná panoramata Krkonoš, Sněžky a Janských Lázní. V létě je pak toto místo ideální jako začátek Vašich turistických výletů, procházek nebo cyklovyjížděk.

Hotel je umístěn v příjemném prostředí na okraji lázeňského střediska Janské Lázně ve výšce zhruba 700 metrů nad mořem. Město Janské lázně je klidným místem pro Váš odpočinek. Okolí hotelu je velmi vhodné pro odpočinkové vycházky, horské túry i cyklovýlety. Doporučit lze výlety do Pece pod Sněžkou, na Černohorské rašeliniště, do Adršpašských skal, na zámek Kuks, na Safari ve Dvoře Králové nad Labem., nebo do dalších zajímavých lokalit.

Ubytování

Stravování

Služby

Fotogalerie

 

Klíčová slova:

Hotel, ubytování, stravování, Krkonoše, turistika, cykloturistika, Jánské lázně, wifi, hotelová restaurace, firemní akce, školení, salonek, venkovní zahrádka, hlídané parkoviště, sauna, whirpool, masáže, půjčovna lyží, lyžování, lyžařská škola, venkovní bazén

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Krkonošská 208, 542 25 Janské Lázně, okr. Trutnov

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny