Chalupa Piktych, v klidném místě obce Lázně Libverda, ubytování (3-6 lůžkové pokoje) s vlastním vařením. Vhodné pro středně velké skupiny (až 30 osob).

Poloha a dosažitelnost
Chalupu Piktych najdete v klidné části obce Lázně Libverda. Poznávacím znamením je košatá lípa a kašna před vchodem. Místo je dostupné autem (vlastní parkoviště) i autobusem (100m).

Vybavení a služby
Ubytování v jednoduše zařízených pokojích po 3-6 lůžkách. V přízemí dobře vybavená kuchyně spojená s jídelnou, sociální zařízení (sprchy jsou společné), 1 pokoj a malá společenská místnost. V patře celkem 5 pokojů a společné WC. Celkový počet lůžek 28. Velká společenská místnost je v přilehlém domě. Objekt je vhodný pro programově zaměřené skupiny s vlastním kuchařem, např. kursy, soustředění, srazy, oslavy, školní výlety apod. Po domluvě možnost zajištění stravování v blízké restauraci, kde je možné pro sportovně zaměřené skupiny zajistit také tělocvičnu. Dále možnost dopravy vlastním minibusem buď k chatě Smědava (847 m.n.m.), která je ideálním východiskem lyžařských a cyklistických túr, nebo na další místa dle dohody.

Rekreace a služby v okolí
Okolí je vhodné pro aktivní odpočinek: turistiku, cykloturistiku, horolezectví, běžecké lyžování, houbaření. V létě možnost koupání v nedalekých Hejnicích, v zimě je zde v provozu krátká sjezdovka, větší sjezdovka je v 12km vzdáleném Frýdlantu. V Hejnicích dále banka, lékárna, zubař, veterinář, čerpací stanice, kino, knihovna s internetem.

Klíčová slova:

Lázně Lipverda, chalupa, sportovní soustředění, srazy, školní výlet, turistika, cykloturistika, lyžování, horolezectví, houbaření

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Lázně Libverda č.p.7, okr. Liberec

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny