Kategorie Svatební šaty je součásti portálu České svatby. Jedná se o osobní stránku svatební agentury, ale i prezentace dostupných služeb a produktů pro účely svatby. Projekt české svatby je partnerským projektem Výrobků a služeb s duší českého lva. Ten chce podporovat na adrese www.ceskeprodukty.cz vše české.
Svatební agentura
Hlavní motem agentury České svatby je nabídka levných služeb. Nebere si peníze od novomanželů, ale od dodavatelů služeb. Navíc díky zkušenostem a sítí partnerů může naopak svatbu zajistit levněji, než kdyby si to budoucí pár zajišťoval sám. Získejte tak služby profesionálů a paradoxně si svůj slavný den zlevníte. Můžete si v klidu užívat přípravy bez stresu. Vyberte si tedy v naší sekci Svatební šaty

Zobrazuji 5 z 6 položek

Přepnout filtry
Počet
Seřadit podle
Pořadí

Organizace Vašeho slavného dne od A do Z. Naše svatební agentura si nebereme peníze od novomanželů, ale dodavatelů služeb. České svatby = levné svatby.

Krejčovství Jerhotová je firma, která se od svého začátku zabývá krejčovstvím. Šijeme na zakázku a půjčujeme společenské šaty či kostýmy.

Naše společnost byla založena1991. Bohumila Krucká se prodejem nadměrných velikostí zabývá již mnoho let. Od kalhotek po kabáty, oblékáme silné dámy.

Jitka EICHLEROVÁ – internetový prodej módy. Internetový prodej dámské, dětské a pánské módy. Nabízíme trička, mikiny, bundy, kalhoty a další.

Od prošitého prstu k vrcholné návrhářské tvorbě. Jiřina Tauchmanová pod značkou Couture nabízí šití společenských i svatebních šatů.