svatební agentura České svatby = levné svatby

Svatba je jedním z nejvýznamnějších životních okamžiků, proto se snažíme k jejímu organizování přistupovat co nejzodpovědněji.

Přenechte nám své starosti, které jsou se vším kolem svatby spojeny a užijte si tento významný den naplno a bez starostí.

Nabízíme Vám kompletní služby, které souvisejí se svatebním dnem a přípravami na něj. Díky našim zkušenostem a smluvním partnerům po celé ČR Vás vyjde svatba levněji, než kdybyste si ji připravovali sami.

 

Naše agentura

Naše svatební agentura České svatby vznikla v roce 2007 a jedním z prvních klientů byl český skokan na lyžích, Jakub Janda. Zjistili jsme, že spousta lidí si neobjedná svatební agenturu z finančních důvodů. Spousty budoucích nevěst ustupují od svých snů v podobě krásných šatů. My bychom rádi Vám všem vrátili Vaše sny o dokonalé svatbě. Rozhodli jsme se nebrat si peníze od novomanželů (kromě úvodní konzultace a koordinace svatebního dne), ale od dodavatelů služeb, se kterými máme dlouhodobé vztahy. Díky naší práci se Vám paradoxně náklady na Vaši svatbu sníží a vy navíc všechny starosti necháte na nás a uchováte si jen krásné vzpomínky.

 

Katalog firem a eshop svatebních věcí

Podrobné informace najdete na http://www.ceskesvatby.cz. Tato stránka Vás neprovede jen informacemi o nás. Snažíme se pro Vás připravit komplexní informace, najdete zde tedy i katalog svatebních dodavatelů či eshop svatebních věcí. Spolupracujeme se Vševid holding, která je kromě jiného zaměřená na pomoc zdravotně postiženým. Máme tedy zkušenosti i s těmito svatbami a dokonce jsme v minulosti udělali speciální svatební veletrh pro handicapované.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Sídliště 6 května 1065, 756 54 Zubří

Telefon

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny